خانه دکوراسیون فضای باز حیاط و فضای سبز ۲۵ مدل مجسمه فضای باز جدید با طراحی شیک

۲۵ مدل مجسمه فضای باز جدید با طراحی شیک

مجسمه سنگ مرمر فرشته

مجسمه فضای باز یکی از ایده هایی است که برای طراحی فضای سبز منزل مورد استفاده قرار می گیرد. این طرح در محدوده ای به کار گرفته می شود که حد لازم وسعت برای قرار گیری مجسمه را در اختیار بگذارد. 

مجسمه فضای باز با ایده های نو و زیبا

مجسمه فضای باز مانند بسیاری از دکورهایی که برای دکوراسیون فضای باز کاربرد دارند، اهمیت زیادی در زیبایی ناحیه ورودی خانه شما دارد. خانه های ویلایی با توجه به در اختیار داشتن فضای سبز برای بهره مندی از این مجسمه های زیبا پیش قدم می شوند.

در حال حاضر طیف وسیعی از تنوع و تفاوت برای بهره مندی از این مجسمه ها پیش روی شما قرار دارد. شما می توانید بر مبنای علاقه و سلیقه خود یک طرح مناسب برای مجسمه ورود و خوش آمد گویی انتخاب کنید. البته این مجسمه می تواند در محدوده وسط فضای باز باشد.

مجسمه محوطه باز

طرح های فرشته، اژدها، حیوانات، پسربچه و … از جمله الگوهایی می باشند که از نظر میزان کاربرد عدد زیادی را به خود اختصاص می دهند. برای ساخت مجسمه فضای باز از نمونه سنگ های مرغوب استفاده می شود. این سنگ ها علاوه بر اینکه باید قابلیت تراش خوبی داشته باشند، از نظر مقاومت در برابر هوازدگی، قرار گرفتن در معرض باد، باران و خورشید نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

اجرای دکوراسیون داخلی

مجسمه خلاقانه فضای باز

مجسمه سنگی

مجسمه دو فرشته کوچک

طراحی مجسمه فرشته

مجسمه زیبای سگ

مجسمه زیبای محوطه باز

مجسمه زیبای فرشته

مجسمه حیوان وحشی

مجسمه پرنده با تم قهوه ای

مجسمه فضای باز گربه

تندیس ساخته شده از سنگ

به همین خاطر از سنگ های مقاوم در برابر شرایط جوی کمک گرفته می شود. چون این سنگ ها در برابر نوسانات جوی تاب می آورند و خرد نمی شوند. ضمن اینکه سال های بیشتری برای نابودی و تحلیل آن ها نسبت به سایر سنگ ها لازم است. در واقع چنین سنگ هایی فرسایش را با ریتمی کند و نامحسوس تجربه می کنند. چنین توصیفی نشان می دهد که سنگ به کار رفته در مجسمه فضای باز می تواند همان سنگ نمای ساختمان ها باشد.

بیشتر این مجسمه ها از نمونه خالص سنگ های مرمر ساخته می شوند. این سنگ ها ضمن مقاومت بالا، رنگ های زیبایی در معرض دید می گذارند. قابلیت شست و شو دارند و در زمان طولانی قابل استفاده هستند. مجسمه حیوانات در فضای باز به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. گویی همواره حیوانات جزء جدانشدنی از دکوراسیون فضای باز هستند و یا هر جا نشان از خرمی و سرسبزی است، آن ها رویت می شوند.

مجسمه زیبا با چیدمان سنگ

مجسمه فضای باز

مجسمه زیبای فضای باز

مجسمه شیک فضای بیرون

مجسمه فضای باز قورباغه

مجسمه شیر

مجسمه جذاب فضا باز

مجسمه با تم سفید زنگ

طراحی مجسمه فضای باز

مجسمه اژدها

مجسمه فرشته در فضای باز

دیزاین مجسمه روح القدس

برای دکوراسیون فضای باز از آب نماهای مخصوص این دیزاین استفاده می گردد. این آب نما در کنار برش خاص درختان، طراحی باغچه و آرایش گل ها جلوه ای فوق العاده به محیط بیرونی می بخشد.

در انتها این دکوراسیون زیبا به یک صندلی فضای باز ختم می گردد. این صندلی می تواند از نمونه صندلی های راک و یا معلق باشد. انتخاب در این مورد نیز به حسن سلیقه و نظر شما بستگی دارد.

بسیاری از این مجسمه ها قابل انتقال نیستند. به همین علت بهتر است قبل از پایه گذاری، در مورد مکان قرارگیری آن با خود و اعضای خانواده توافق کنید. برای ساخت این مجسمه ها از رنگ های متنوع از جمله مشکی، نقره ای و طوسی استفاده می شود. همچنین می توانید این مجسمه ها را در بدنه به نور LED مزین سازید تا در شب طراحی زیبایی نمایان گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.