خانه حمام و سرویس بهداشتی دکوراسیون اتاق لباسشویی با چند طراحی متفاوت و کاربردی

دکوراسیون اتاق لباسشویی با چند طراحی متفاوت و کاربردی

دکوراسیون اتاق لباسشویی

اگر متراژ منزل شما بزرگ می باشد بهتر است فضایی را به اتاق لباس شویی اختصاص دهید سپس به طراحی دکوراسیون اتاق لباسشویی به شیوه ای خلاقانه و کاربردی بپردازید.

طراحی دکوراسیون اتاق لباسشویی

انتخاب مکانی مناسب برای اتاق لباس شویی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید فضایی نزدیک به حمام یا اتاق خواب را برای این اتاق در نظر بگیرید و اگر تمایل ندارید سر و صدای لباسشویی شما را اذیت کند بهتر است اتاق مجاور اتاق مطالعه یا اتاق خواب نباشد. بعد از انتخاب مکان مناسب باید لوازم مربوط به اتاق را تهیه کنید که این لوازم عبارتند از :

  • میز اتو
  • اتو
  • جالباسی
  • بند رخت
  • لوازم شست و شوی مخصوص نظیر پودر رخت شویی و نرم کننده
  • قفسه های مخصوص به قرار دادن لباس و سایر لوازم
  • سبدهایی برای قرار دادن لباس ها

دکوراسیون اتاق لباسشویی

کهن استیل

دیزاین داخلی اتاق لباسشویی

بعد از اینکه محلی مناسب را به فضای اتاق لباسشویی اختصاص دادید و وسایل مورد نیاز را تهیه نمودید باید به طراحی داخلی این اتاق بپردازید و برای انجام این کار بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱٫استفاده از کفپوش مناسب

در فضای این اتاق با آب سر و کار زیادی دارید از این رو بهتر است کفپوشی را انتخاب کنید که در اثر رطوبت و برخورد با آب دچار آسیب نگردد بنابراین کفپوش های ضد آب و ضد رطوبت مناسب تر می باشند زیرا این نوع کفپوش ها استاندارد لازم را برای قرار گرفتن در فضای اتاق لباسشویی دارند.

۲٫ انتخاب مکانی مناسب برای نصب ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین لوازم در فضای اتاق لباسشویی می باشد از این رو بهتر است شما مکانی مناسب را برای نصب این ماشین در فضای اتاق لباسشویی انتخاب نمایید همچنین ماشین لباسشویی باید در مکانی نصب شود که دسترسی به آن آسان باشد و فضای جلوی درب ماشین نیز به اندازه کافی خالی باشد. ماشین لباسشویی را باید در مکانی قرار بدهید که بتوانید به آسانی به پشت ماشین لباسشویی و قسمت لوله ها و سیم ها و … دسترسی داشته باشید و در صورت بروز مشکل برای ماشین دیگر نیازی نباشد که همه اتاق را به هم بریزید تا بتوانید آن را تعمیر نمایید.

۳٫ پنهان سازی لوازم در کمدها

بهتر است قفسه هایی را روی دیوار نصب نمایید و لوازمی را در فضای این اتاق استفاده نمایید که قابلیت پنهان شدن در قفسه های دیواری و کمدها را داشته باشند.

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون سفید اتاق لباسشویی دکوراسیون بی نظیر اتاق لباسشویی دکوراسیون کاربردی اتاق لباسشویی دکوراسیون مدرن اتاق لباسشویی دکوراسیون اتاق لباسشویی دیزاین شیک اتاق لباسشویی دکوراسیون شیک اتاق لباسشویی طراحی زیبا و خاص اتاق لباسشویی دکوراسیون زیبا و بی نظیر اتاق لباسشویی طراحی دکوراسیون داخلی اتاق لباسشویی دیزاین اتاق لباسشویی شیک دکوراسیون سفید اتاق لباسشویی دکوراسیون بی نظیر اتاق لباسشویی طراحی داخلی اتاق لباسشویی

۴٫ در صورت تمایل پنجره ای در فضای اتاق وجود داشته باشد.

داشتن نور کافی برای فضای اتاق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است اتاق حداقل یک پنجره داشته باشد تا نور طبیعی وارد آن شود همچنین می توانید در صورت لزوم پنجره را باز کنید تا هوای اتاق عوض شود.

۵٫ نصب سینک در فضای اتاق

نصب سینک در فضای این اتاق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید از سینک برای شست و شوی لباس های کوچک و لوازم و دست هایتان استفاده نمایید.

۶٫ انتخاب رنگ مناسب برای طراحی داخلی اتاق

فضای اتاق لباسشویی اغلب کوچک می باشد از این رو بهتر است برای طراحی داخلی آن از رنگ های روشن و شاد استفاده نمایید همچنین بعد از هر شستشو باید اتاق را به کمک تمیز کننده ها بشویید. در فضای اتاق از بوگیر استفاده نمایید و خوشبو کننده بزنید.

دکوراسیون اتاق لباسشویی مدرن دکوراسیون اتاق لباسشویی دیزاین داخلی اتاق لباسشویی دکوراسیون اتاق مخصوص لباسشویی طراحی داخلی اتاق لباسشویی دکوراسیون کاربردی اتاق لباسشویی دکوراسیون شیک اتاق لباسشویی دکوراسیون خاص و کاربردی اتاق لباسشویی طراحی داخلی اتاق لباسشویی طراحی دکوراسیون اتاق لباسشویی

دکوراسیون زیبا و کاربردی اتاق لباسشویی دکوراسیون اتاق لباسشویی بزرگ دکوراسیون زیبا اتاق لباسشویی دکوراسیون داخلی اتاق لباسشویی دکوراسیون اتاق لباسشویی طراحی شیک اتاق لباسشویی دکوراسیون کاربردی اتاق لباسشویی طراحی شیک اتاق لباسشویی دکوراسیون شیک و خاص اتاق لباسشویی دکوراسیون اتاق لباسشویی کوچک

توجه داشته باشید که در یک جمع بندی کلی برای طراحی دکوراسیون اتاق لباسشویی باید به محل قرار گیری لباسشویی و وجود نور کافی در فضای اتاق توجه داشته باشید همچنین انتخاب رنگی مناسب برای فضای اتاق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و کفپوش ها و مصالح نیز بهتر است ضد آب باشند و از فضا استفاده بهینه را ببریم و به پاکیزگی اتاق نیز توجه داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.