خانه لوازم ترئین منزل کفپوش مدل پارکت های جدید و شیک و انواع کفپوش های چوبی

مدل پارکت های جدید و شیک و انواع کفپوش های چوبی

مدل پارکت های جدید و شیک

بر اساس نظریه طراحان داخلی پوشش و مدل پارکت کف اتاق پایه و اساس طراحی دکوراسیون داخلی منازل است. پارکت های چوبی از قدیمی ترین انواع کفپوش ها هستند که از زمان های گذشته تا به امروز توجه همه افراد و طراحان داخلی را به سوی خود جلب کرده اند. در ادامه این مطلب انواع مدل پارکت با طراحی های متنوع را مشاهده خواهید کرد.

از پارکت در سال ۱۶۹۳ برای اولین بار در کاخ ورسای فرانسه استفاده شد. پارکت های چوبی دارای کیفیت بالایی هستند و زینت بخش منازل شما می باشند. در این بخش نکاتی را برای موفقیت در خرید پارکت و انواع متنوع مدل پارکت را ملاحظه خواهید کرد.

مدل های شیک و جذاب کفپوش چوبی

انواع متنوع مدل پارکت و کفپوش های چوبی

تنوع در رنگ و طرح های پارکت های چوبی بسیار زیاد است و هم چنین پارکت ها توانایی مطابقت با هر محیطی را دارند. رنگ و نور و فضای اتاق بر روی یکدیگر تاثیر متقابلی دارند و به هم وابسته هستند و هم چنین رنگ سقف و دیوار ها و کفپوش بر روی احساس شما از محیط تاثیر گذار است. در هنگام خرید پارکت توجه به مقاومت و رنگ پارکت حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنید.

مدل پارکت طرح دار Parquet model (4)کفپوش چوبی طرح دار

مدل های پارکت پذیرایی

رنگ انتخابی کفپوش پذیرایی در اندازه آن تاثیر گذار است و هم چنین با انتخاب طرح پارکت زیبا ممکن است پذیرایی شما از آنچه که هست بزرگتر و یا کوچکتر به نظر برساند جالب است که بدانید رنگ پارکت در گرم و سرد نشان دادن فضا هم موثر است.

کفپوش چوبی روشن برای دکوراسیون با رنگ تیره

مدل کفپوش ساده با رنگ ورشن برای اتاق مدل پارکت با طرح زیبا
به طور کلی رنگ پارکت همیشه مورد توجه طراحان داخلی دکوراسیون ساختمان قرار می گیرد.
اگر فضای پذیرایی شما کوچک است بهترین ایده برای انتخاب رنگ پارکت رنگ های روشن ( Ash و یا Oak) هستند این رنگ ها فضای  پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند و هم چنین حس نشاط و زندگی را در شما زنده می سازند.

مدل ساده کفپوش چوبی مدل شیک کفپوش برای پذیرایی پارکت طرح دار شیک و مدرن مدل های پارکت با طرح های متنوع و جذاب
رنگ روشن پارکت فضای منزل شما را کلاسیک می کند و با همه وسایل دکوراسیون پذیرایی شما سازگاری دارد و هارمونی زیبایی از رنگ ها را در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند.

طرح جذاب پارکت مدل کف پوش چوبی ساده

بهتر است که از رنگ های تیره و تند نیز در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی استفاده نمایید زیرا اگر همه دکوراسیون داخلی شما به رنگ روشن باشد فضای پذیرایی سرد و بی روح خواهد شد و استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون داخلی فضای زیبا و گرمی را برای شما به ارمغان می آورد.

مدل پارکت تیره مدل شیک و جذاب پارکت

مدل های پارکت زیبا برای منازل مختلف

اگر شما به دنبال پارکت هایی هستند که فضای گرمی را در منزلتان ایجاد کنند بهترین ایده برای انتخاب شما پارکت هایی هستند که دارای تونالیته قرمز ( Jatoba و Merbau) هستند این پارکت ها علاوه بر این که فضای منزل شما را گرم و جذاب می کنند مقاومت بیشتری در مقابل ساییدگی و شکستن دارند.

پارکت با رنگ تونالیته قرمز
پارکت ها تیره هم برای فضای های خیلی بزرگ مناسب هستند و اگر در دکوراسیون منزلتان از رنگ های روشن استفاده کرده اید و دیوار ها هم به رنگ روشن هستند بهتر است از کفپوش ها با رنگ های تیره ( wenqe و Walnut ) استفاده کنید.

مدل پارکت طرح دار با انواع رنگ های روشن و تیره

مدل های زیبا و شیک پارکت

این رنگ ها حس ارتباط با زمین و محیط بیرون از منزل را در شما ایجاد می کنند و با مبلمان روشن و سفید هارمونی زیبا و وصف ناپذیری را در فضای منزل شما بوجود می آورند.

مدل پارکت با انواع رنگ های روشن و تیره انواع مدل های پارک برای پذیرایی مدل های متنوع پارکت پارکت تیره برای پذیرایی

مدل های کفپوش چوبی محیطی طبیعی و زیبا را برای منزل شما به ارمغان می آورند و شما می توانید با انتخاب یک رنگ مناسب از پارکت های چوبی دکوراسیون داخلی منزل تان را جذاب تر و زیباتر کنید. علاوه بر این مدل های پارکت های چوبی با هر نوع سلیقه ای سازگار هستند همچنین امروزه استفاده از سرامیک طرح پارکت نیز برای افرادی که قصد دارند با هزینه ی کمتر کفپوش منزل خود را زیبا سازند محبوبیت یافته است. امیدواریم از مشاهده این تصاویر زیبا از انواع پارکت ها نهایت لذت ببرید و بتوایند با راهنمایی این مطلب از بخش کفپوش سایت زیبایی خانه زیباترین و برترین مدل پارکت را برای منزل خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *