خانه لوازم ترئین منزل کاشی و سرامیک مدل کاشی های طرح دار شیک و جدید برای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی

مدل کاشی های طرح دار شیک و جدید برای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی

مدل کاشی های طرح دار

کاشی از انواع متریال های مورد استفاده در فضای آشپزخانه و حمام است که در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود می باشد و شما می توانید با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل و متریال های به کار شده در فضای مورد نظر خود کاشی با مدلی مناسب را انتخاب نمایید. در ادامه تصاویری از انواع مدل کاشی های طرح دار را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل کاشی های طرح دار زیبا و شیک

در فضای حمام و آشپزخانه برای پوشاندن کف و دیوارها از کاشی و سرامیک استفاده می شود و با توجه به اینکه طرح و رنگ این متریال ها می تواند تاثیر قابل توجهی روی دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل کاشی و سرامیک توجه لازم را به خرج دهید.

مدل کاشی طرح دار برای آشپزخانه

مدل کاشی طرح دار برای آشپزخانه

بعد از کابینت ها ، کاشی کاری در فضای آشپزخانه تاثیر زیادی در جلوه بخشیدن به ظاهر دیزاین داخلی دارد از این رو بهتر است شما مدل کاشی های آشپزخانه را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

انواع ساعت دیواری

کاشی هایی که برای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند دارای جنس هایی مختلف نظیر سنگ و چینی و استیل و سرامیک و … می باشند همچنین کاشی های آشپزخانه به صورت طرح دار و گلدار و ساده موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح های کاشی به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه بستگی دارد.

توجه داشته باشید که اگر دکوراسیون آشپزخانه شما به صورت ساده طراحی شده بهتر است برای خارج کردن فضا از حالت یکنواختی در فضای آشپزخانه از کاشی طرح دار استفاده نمایید همچنین می توانید از کاشی طرح دار در فضای خالی بین کابینت ها استفاده نمایید و طرح سایر کاشی های مورد استفاده در فضای آشپزخانه را به صورت ساده تر انتخاب کنید.

مدل کاشی های طرح دار مدل کاشی طرح دار برای آشپزخانه کاشی آشپزخانه کاشی طرح دار و زیبا کاشی طرح دار کاشی طرح دار برای آشپزخانه مدل کاشی شیک و طرح دار مدل کاشی های طرح دار برای آشپزخانه کاشی آشپزخانه زیبا و شیک کاشی طرح دار و زیبا کاشی های زیبا و طرح دار کاشی های طرح دار مخصوص آشپزخانه کاشی شیک برای آشپزخانه کاشی طرح دار و زیبا کاشی طرح دار و زیبا کاشی طرح دار و زیبا

مبل و میز

مدل کاشی طرح دار برای سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی امروزه به مهم ترین بخش در دکوراسیون منزل تبدیل شده است و با توجه به اینکه در روزهای گرم سال شما یا اعضای خانواده تان مجبور هستید هر روز استحمام کنید یا در روز چند بار به حمام بروید از این رو بهتر است در انتخاب کاشی و سرامیک که اصلی ترین اجزاء در دکوراسیون سرویس بهداشتی هستند حساسیت لازم را به خرج دهید.

کاشی سرویس بهداشتی در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید فضای حمام تان دارای دکوراسیونی مینیمالیستی باشد بهتر است برای پوشاندن کف یا دیوارها از کاشی ساده استفاده نمایید.

کاشی های طرح دار و گلدار نیز باعث تکمیل جذابیت دکوراسیون حمام می شوند و بهتر است شما برای روح بخشیدن به فضای حمام و سرویس بهداشتی این طرح کاشی ها را انتخاب نمایید.

مدل کاشی طرح دار مدل کاشی های طرح دار برای سرویس بهداشتی طرح کاشی سرویس بهداشتی کاشی طرح دار برای سرویس بهداشتی مدل کاشی های طرح دار جدید کاشی زیبا و طرح دار برای حمام کلشی گلدار برای سرویس بهداشتی کاشی طرح دار و زیبا مدل کاشی گلدار برای سرویس بهداشتی مدل کاشی برای سرویس بهداشتی

در این مطلب تصاویری از انواع کاشی های طرح دار را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را برده باشید و بتوانید با ایده گرفتن از این طرح ها ، کاشی با طرح و رنگی مناسب را برای فضای حمام و سرویس بهداشتی انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *